+90 212 438 55 61
A3341866 F2f4 4239 Bb3b 7c3a2a1979e4 Dev Yatırımın İsmini Halk Belirleyecek (3)

Salonlar, atölyeler, kreş, dijital kütüphane…

vatandaşların bir çok aktiviteyi gerçekleştirme imkânı bulacağı sosyal yaşam merkezinin 2019 yılına kadar bitirilmesi hedefleniyor. Dört kattan oluşacak olan yaşam merkezi içerisinde çok amaçlı olarak kullanılabilen düğün salonları, kreş, atölyeler, spor salonları, dijital kütüphane, kafeterya, seminer ile sergi salonlarını barındıracak.

Muğla il merkezindeki Kışla Parkı’nın yeşil alan, sosyal faaliyetler ve kültür merkezleri için uygun bir alan olan sosyal yaşam merkezi ile farklı aktivitelerin aynı yerde yapılabileceği, vatandaşları bir araya getirecek ortak bir alanın daha Muğla’ya kazandırıyoruz..

Konum olarak Kışla Parkı’na, Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi’ne, kapalı yüzme havuzuna ve Muğla Uluslararası Gençlik Merkezi’ne yakın olan sosyal yaşam merkezi ile vatandaşlarımızın farklı aktiviteleri aynı alanda yapabilmelerini sağlayacağız. Bu yıl içerisinde tamamlamayı hedeflediğimiz merkezin, bölgeye ekonomik ve sosyal olarak da katkı yapacağını düşünüyoruz. Vatandaşlarımızın hoş vakit geçirebilecekleri, gündelik hayatın stresinden bir nebze olsun uzaklaşabilecekleri yaşam alanları yaratmayı ve bu alanlarda sevgiyi, hoşgörüyü, hemşerilik duygularını arttırmayı amaçlıyoruz.”

Ara