+90 212 438 55 61
E43ea652efa819483e2e83090g.rlesin.selim.zderya

SEYİR TEPESİ’NE MUHTEŞEM AÇILIŞ

MAKRO YOL YAPI A.Ş. Ailesinin en Özel Projelerinden olan ve Türkiye’nin en büyük tematik kent ormanı  Pamukkale Belediyesi Millet Bahçesi Seyir Tepesi’nin ilk etabı olan Şelale Bahçe düzenlenen muhteşem bir törenle hizmete girdi. Yusuf Güney, Naira’nın konseri ve lazer gösterileri ile Açılışını Yaptık

Pamukkale Belediyesi, vizyon projelerinin en özeli olan Pamukkale Belediyesi Millet Bahçesi Seyir Tepesi’nin açılışını ilk etap olan şelale bahçe ile gerçekleştirdi. Orman ve Çevre Bakanlığı’na başvuru yapılan 1550 projenin en büyüğü olan ve Türkiye’nin en büyük tematik kent ormanı olma özelliğine sahip Pamukkale Belediyesi Millet Bahçesi Seyir Tepesi’nin ilk etabı olan Şelale Bahçe’nin açılışı muhteşem oldu.

GUİNNESS’E ADAY OLACAK

Pamukkale Belediyesi Millet Bahçesi Seyir Tepesi çerçevesinde MAKRO YOL YAPI A.Ş. Tarafından yapımı tamamlanan ve montaj aşamamasında olan dev horoz heykeli  “Kaidesi 11 metre olan 16 metrelik dev horoz heykel montaj aşamasına geldi. Çok özel olarak üretilen bu heykel hem büyüklüğü hem de yapım şekli adına Guinness Rekorlar Kitabı’na girecek nitelikte.  Horoz Denizli’nin hemen hemen her yerinden görülecek ve haftanın her günü farklı bir renk ile ışıklandırılacak”. 

ÇEVRECİ PROJELER

Çevreci yönüyle Ön Plana Projede, Bu projemizde her projemizde olduğu gibi çevre konusunda duyarlılık gösterdik. Bugüne kadar 5 bin ağaç diktik. Makilik olan bu alanda proje sonuna kadar dikilecek olan ağaç sayısı 25 bin olacak. Ayrıca bugüne kadar 100 bin metrekare yeşillendirildi. 

Ara