+90 212 438 55 61
20180205 121128

MAKRO YOL YAPI A.Ş. Bünyesinde ve Grup Firmalarimizdan CETAŞ A.Ş. idaresinde bulunan Bursa Nilüfer Akçalar mevkiinde kurulu 100 bin M2 alana kurulu günlük 3500 Ton Agrega Üretim Kapasitesine Sahiptir.
Agrega tesisimizde Üretim için gerekli olan ham madde ihtiyacı uhdemizde bulunan maden sahamızda yer alan taş ocağından sağlanmaktadır.
Taş ocağından, beton agregası ve yol yapım malzemesi için yetkili labaratuarlarda kalitesi belgelenmiş agrega(mıcır, taş tozu) üretimi yapılmaktadır.
Tesis içerisinde en önemli unsurumuz iş ve işçi güvenliği olup, basamak boyları, genişlikleri şev açıları vb. ocak parametreleri teknik personellerimiz tarafından kontrol edilip uygun işletme yöntemi ile verimlilik sağlanabilmektedir.
iş ve işçi güvenliği ile beraber ekonomik unsurlarda dikkate alınarak kaliteli bir üretim gerçekleştirmemiz asıl hedefimizdir.
1 Adet 110’luk çeneli kırıcı, sekonder kırıcı, tersiyer kırıcı, dik milli kırıcı, elekler, silolar ve bantlardan oluşan Tesisimiz Günlük 3500 Ton Üretim yapabilme kapasitesine sahiptir.

Ara